Головна
Фотогалерея
Опис котеджу
Ціни, додаткові послуги
Контакти
Погода в Ільцях

Погода в Україні
Місце розташування

Район розташований у південній частині Івано-Франківської області, у найвищій частині Українських Карпат, в межах Гуцульських Карпат (Чивчини, Чорногора, Гринява). По Чивчинському хребту на протязі 45 км проходить державний кордон з Румунією.

На заході район межує із Закарпатською областю, на північному заході із Надвірнянським, на півночі із Косовським районами Івано-Франківської області, на сході із Чернівецькою областю, на півдні та на південному заході з Румунією. Територія району становить 126,3 тис. гектарів.

Населення 32,2 тис чоловік. На території району знаходяться ряд найвищих вершин Східних Карпат, в тому числі й друга за висотою гора України - Піп Іван, 2020 м. Майже вся територія вкрита лісом.

Саме даний район є одним з найбільших багатих на мінеральні води регіонів держави. Тут знаходиться понад 100 джерел мінеральних вод. Лише в селищі Верховина та селі Буркут знаходиться 10 досліджених джерел мінеральної води.

Крім того, район - визначний лікувально-оздоровчий центр. Завдяки недоступності гір, протягом багатьох віків на територію, де проживають гуцули, не змогла вплинути цивілізація з її урбанізованим суспільством. Тут зберігається багато цікавих звичаїв, традицій, легенд, ремесел, які в інших регіонах повністю зникли.

Інформацію скопійовано з сайту www.verkhovyna.info


© 2009 Гуцульське рандеву.
Сайт підтримує Mandrivka.net